تبلیغات
کانون فرهنگی منتظران مهدی(عج) - پشت پرده وهابیت
کانون فرهنگی منتظران مهدی(عج)
اللهم عجل لولیک الفرج
جمعه 10 مرداد 1393 :: نویسنده : امیرمعز

فرقه  ضاله وهابیت بر اساس یک هدف ظاهری و یک هدف باطنی تشکیل شده است...

 

فرقه ضاله وهابیت بر اساس یک هدف ظاهری و یک هدف باطنی تشکیل شده است. هدف ظاهری وهابیت عبارت است از اخلاص در توحید و جنگ با شرک و بت پرستی ، ولی واقعیت جنبش وهابیت، چه از جهت فکری و چه عملی، این هدف را تأیید نمی کند، هدف باطنی و پنهان آنها کشتار مسلمانان و افروختن آتش فتنه و جنگ در بین آنان، در جهت خدمت به فراماسونری و امپریالیسم جهانی است و این اصل، محور تمام تلاشهای وهابیت از زمان ظهور تا به امروز است، و آن هدف ظاهری را فقط برای اغوا و گمراه کردن ساده لوحان و عوامّ الناس قرار داده اند.
شکی نیست که شعار اخلاص در توحید و مبارزه با شرک، شعار بسیار جذابی است که پیروان وهابیت با شور و هیجان تمام از آن سخن می گویند. ولیکن آن بیچارگان خبر ندارند که این شعار تنها دستاویزی برای رسیدن به آن اهداف پنهانی است که استعمار غرب برای تحققش این فرقه را به وجود آورده.

محققان تاریخ وهابیت ثابت کرده اند که این فرقه در اصل به دستور مستقیم وزارت بریتانیا ایجاد شد، به عنوان مثال به کتابهایی چون "پایه های استعمار" از خیری حماد و "تاریخ نجد" از سنت جان ویلبی یا عبد الله ویلبی و "خاطرات حاییم وایزمن" اولین نخست وزیر رژیم صهیونیستی و نیز "خاطرات مستر همفر" و "وهابیت، نقد و تحلیل" از دکتر همایون همّتی مراجعه کنید. «وهابیت عملاً مصمّم شده که نقش خود را در زشت جلوه دادن چهره اسلام به عنوان یک دین خونریز به خوبی بازی کند»...

بر این اساس، این فرقه از نظر فکری قائم بر سه اصل عملی می باشد و می توان این اصول را با نگاهی به برنامه های درسی و تربیتی سعودی دریافت، اولین اصل آنان اطاعت مطلق از ولی امر است: با صرفنظر از اینکه این مَلِک کیست و ماهیت اعمال و افکارش چیست و چطور به حکومت رسیده است؟ دلیل اینکه آل سعود از آنها خواسته پیرو امپریالیسم جهانی باشند، به این مطلب بر می گردد که آنها تنها به امر انگلیسی ها در گذشته، و در زمان حاضر به دستور آمریکاییان تعیین می شوند و از این رو وهابیون بردگانی به تمام معنی کلمه اند، اینان جز به دستور اربابانشان کاری نمی کنند و تنها به اشاره آنها حرف می زنند.
اصل دوم آنها تکفیر مخالفان و قتل آنان است: وهابیان در آغاز پیدایش خود هزاران تن از مسلمانان شیعه و سنی را کشتند و در زمان حاضر نیز، حسب راهنماییهای گام به گام آمریکا و صهیونیسم، بیشترین توجه خود را به طور خاصّ بر قتل شیعیان و تکفیر آنها متمرکز کرده اند.
از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آتش جنگ بر ضدّ تشیّع افزوده تر شده است و این آتش تا ظهور فرج ادامه خواهد داشت، امّا این بدین معنی نیست که مسلمانان اهل سنت از شعله های این جنگ بر کنار باشند، زیرا وهابیت و رؤسای آنان در پی این نیستند که در آن واحد در دو جبهه کار کنند . آنها میخواهند اهل سنّت را بر ضدّ برادران شیعه شان برانگیزند، تا فتنه ایجاد شود و همگی در خون خود غرق شوند.
اصل سوم آنان الغا و بی اعتبار سازی عنصر عقل و اندیشه و منطق و جایگزین کردن سلفیه است: یعنی هر آنچه را که سلف انجام داده اند را انجام بدهیم، و این مصیبت بزرگی است؛ زیرا اسلام تأکید زیادی بر تفکر و حکمت و منطق و رحمت و احسان نموده، نه تقلید از سلف، اگر منظور از سلف، صحابه باشد که آنها هرگز معصوم از خطا نبوده اند، پس آیا ما باید از خطاهای آنان هم پیروی کنیم؟ پس نقش عقل کجا رفت؟ و حرمت ریختن خون مسلمانان و بی گناهان که اسلام آن همه تأکید بر آن داشته و آن را اولین اولویت بعد از ایمان به خدا قرار داده، چه می شود؟ آیا رسول الله (ص) یک حدیث گفته اند که در آن به پیروی از صحابه یا سلف امر کرده باشد؟ و همگان بر آن اتفاق داشته باشند؟ جواب: نه، بلکه ایشان آشکارا به پیروی از اهل بیت (ع) و صحابه بزرگ مثل: ابوذر غفاری و عمار یاسر و حذیفة بن نعمان و سلمان و جابر انصاری و محمد بن ابی بکر و مقداد و عثمان بن مظعون و مانند آنان امر کرده است، در حالی که منظور از سلف نزد وهابیت، بدکارانی چون معاویه و ابوسفیان و یزید و مروان و عمرو ابن العاص و حجاج و بنی امیه و بنی عباس و بقیه آدمکشانی است که چهره تاریخ را با جنایاتشان سیاه کرده اند...
الغای عقل و منطق و فکر نزد وهابیت و به جای آن تمرکز بر فرهنگ گله و چوپان در بین آنان مهمترین وظیفه ای است که سرویس اطلاعاتی بریتانیا از طریق آل سعود و فتواهای مزدوران یهودی صفتشان ترویج می دهند که بر اساس آن باید کر و لال و کور شد، و این یعنی استمرار بندگی و خضوع در مقابل دشمنان اسلام و نابودی اسلام از داخل...
بهترین مثال در رابطه با شستشوی مغزی و الغای عقل نزد وهابیون، فتوای ابن باز در تکفیر کسانی است که قائل به کروی بودن زمین هستند، مسلمان شیعه یا سنی یا صوفی اگر به غیر این معتقد باشد، کافر است و بر حسب شریعت وهابیت قتلش واجب! آری وهابی، چه سعودی، چه عراقی، چه افغانی و چه پاکستانی و ... اول مغزش را با حشیش و پول استعمار شستشو می دهند و بعد می رود و خودش را در بازارها و مناطق شیعه منفجر می کند، علیرغم اینکه هیچ کدام از آن انسانها دخالتی در حوادث و رویدادهای موجود نداشته اند، و این موضوع، از نظر تروریست وهابی هیچ اشکالی ندارد!

اسلام هراسی:
زشت نشان دادن چهره اسلامی که پیامبر رحمة للعالمین آورده و توقف انتشار آن در جهان به دست سلفیه فقط بر حسب تصادف نیست، بلکه بر اساس نقشه خطرناکی است که وظیفه اولش این است که کودکان وهابی در سنین نونهالی را با مفاهیم قتل و خونریزی و رافضه و تکفیر شستشوی مغزی دهند، بر اساس این نقشه، آل سعود خلفای خداوند در زمین هستند و علمائشان (که فاسدترین خلق خدایند) عابد و زاهد و واجب الاطاعه می باشند(!) و اینکه "شیعه را بکشید تا وارد بهشت شوید و صوفیه و زائران قبور اولیاء الله مشرکند و قتل آنان واجب است. اهل سنّت هم اشعری مذهب و گمراهند و بیش از ایمان به کفر نزدیکند!" دیگر چه توقعی می توان از آنان داشت؟ جز تخریب و کشتار و جنایت.
بر حسب نظریه بوردیو Bourdie جامعه شناس و کارشناس علوم تربیتی فرانسوی، بعد از بهره برداری از سرمایه فکری کودکان، با آموزش مفاهیم افراطی گری و قتل به آنان، بسیار سخت و حتی محال خواهد بود که آنها بتوانند در آینده از قید و بند این مفاهیم آزاد شوند!
کلمه تروریست اسلامی در روزنامه های جهانی بسیار شایع شده، در حالی که صحیح آن این است که بگویند تروریست وهابی، چرا که اسلام هیچ دخلی در کارهایی که آنان انجام می دهند، ندارد، دینی که رحمت برای عالمیان است و برای اتمام مکارم اخلاق آمده است.

وهابیت به عنوان یک جنبش تروریستی و سازمانی بسیار نزدیک به مافیا عمل می کند. این جنبش شوم با پولهای بی حساب آل سعود زنده است، پولهایی که در اصل از دزدی از جیب ملّت نجد و حجاز بدست آمده است، ملتی که دچار فقر و ظلم و بیکاری و پخش موادّ مخدّر و ناهنجاریهای جنسی هستند. اینها فقط فرضیه و ادّعا نیست، بلکه حقایق مستند و گزارشهای سازمان ملل متحدّ و فیلمهای واقعی از سایت یوتیوب است.

در هر حال ما می گوییم که برادران اهل سنت بیشتر از شیعیان خواستار محکومیت وهابیت هستند، زیرا آینده جهان اسلام با وجود این فرقه انحرافی بسیار خطرناک است و هر دوی آنها باید در کنار هم متوجه غدّه سرطانی وهابی سعودی خونخوار باشند که ملّت  های مسلمان  را به بازی گرفته و تار و پود آن را از هم گسیخته است.

ما در برابر همه این مصائب به خداوند قادر و مدبر توکّل می کنیم.
 
«اللهم انا نشکوا الیک فقد نبینا و غیبة ولینا و کثرة عدونا و قلة عددنا و تظاهر الزمان علینا»

منبع : سلام شیعه
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:48 ق.ظ
Spot on with this write-up, I honestly believe that
this amazing site needs far more attention. I'll probably be back again to read more,
thanks for the info!
پنجشنبه 16 شهریور 1396 04:45 ق.ظ
Spot on with this write-up, I honestly believe that
this amazing site needs far more attention. I'll probably be back again to read more,
thanks for the info!
دوشنبه 16 مرداد 1396 05:55 ب.ظ
Unquestionably believe that which you said. Your favorite justification appeared to be on the internet the easiest factor to be
mindful of. I say to you, I definitely get annoyed even as other people think
about issues that they just do not realize about.

You managed to hit the nail upon the top and also outlined out the whole thing with no
need side effect , people could take a signal. Will likely be back to get more.
Thank you
یکشنبه 15 مرداد 1396 01:29 ق.ظ
Howdy! I could have sworn I've been to this blog before but after reading through some of the post I realized it's new to me.
Anyhow, I'm definitely happy I found it and I'll be bookmarking and checking back
frequently!
سه شنبه 6 تیر 1396 07:46 ق.ظ
Thanks for finally talking about >کانون فرهنگی منتظران مهدی(عج) - پشت پرده وهابیت <Liked it!
سه شنبه 2 خرداد 1396 07:20 ب.ظ
Appreciate this post. Will try it out.
شنبه 2 اردیبهشت 1396 04:46 ق.ظ
Hi would you mind letting me know which web host you're utilizing?
I've loaded your blog in 3 completely different internet browsers and I
must say this blog loads a lot quicker then most.
Can you recommend a good hosting provider at a fair price?
Thanks a lot, I appreciate it!
سه شنبه 22 فروردین 1396 03:49 ب.ظ
Everything posted was very reasonable. However, think about this, what if
you were to write a killer headline? I mean, I don't wish to tell you how to run your website, however what if you added
a post title that makes people want more? I mean کانون فرهنگی منتظران
مهدی(عج) - پشت پرده وهابیت is a
little plain. You could glance at Yahoo's front page and note how
they create post titles to grab people interested. You
might add a related video or a pic or two to grab people excited about what you've got to say.
Just my opinion, it could bring your website a little bit more interesting.
چهارشنبه 16 فروردین 1396 10:56 ق.ظ
Why people still make use of to read news papers when in this
technological globe all is presented on web?
سه شنبه 15 فروردین 1396 04:24 ق.ظ
Write more, thats all I have to say. Literally,
it seems as though you relied on the video to make your point.
You obviously know what youre talking about,
why waste your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something enlightening to
read?
جمعه 21 شهریور 1393 12:20 ب.ظ
سلام وبلاگ خیلی خوبی دارید اگه خواستی به وبلاگ منم سربزنkhorshdzaman.blogfa.com
پنجشنبه 6 شهریور 1393 03:08 ب.ظ
سلام.ولادت کریمه اهل بیت علیه السلام مبارکبادالتماس دعاگل پسرم...کجایی پسر؟
جمعه 10 مرداد 1393 04:51 ب.ظ
سلام...آدرس جدیدم bashoo1.persianblog.ir
دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 05:40 ب.ظ
اللهم العنهم لعنا وبیلا
دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 05:40 ب.ظ
سلام

دعوتید.... فاطمیه... چه میخواهیم؟
یکشنبه 3 اردیبهشت 1391 06:23 ب.ظ
سلام آقای خلیفه
آقای عمر خلیفه دوم حضرات عامه تو ایام فاطمیه هستیم هنوز داغ سیلی که به دلمون زدی رو حس می کنیم سیلی تو فقط در سال چهاردهم هجری نبود تو این سال هام که منافقین ودشمنان شیعه میخوان بجنگن با اسلام ومذهب حقه شیعه حمله عربی تو به ایران رو به رخ بچه های فاطمه الزهرا میکشن
آقای خلیفه به حکم رهبرم سکوت می کنم ولی یادت باشه یه حسابی بین ما بچه های سید وتو هست که یا تو این دنیا ویا تو اون دنیا باهات تسویه می کنیم
والسلام علی من اتبع الهدی
ایام شهادت مظلومانه ی بی بی دو عالم خدمت شما دلسوخته ی اهل بیت تسلیت...
شنبه 2 اردیبهشت 1391 05:17 ب.ظ
در ضمن بابت گذاشتن بقیه اون مطلب بی نهایت ازت ممنونم
شنبه 2 اردیبهشت 1391 05:16 ب.ظ
سلام
نمیدونم چی بگم!!!!!!!!
مثل همیشه دستت رو گذاشتی رو جایی که درموردش حرف واسه گفتن هست
دسستت درد نکنه
یا حق....
جمعه 1 اردیبهشت 1391 12:50 ق.ظ
سلام خسته نباشید
خیلی مطلب خوب و عالی بود
ما هر چه می کشیم از دست این وهابی های حیوان هستش
انشاالله خدا ریششون رو از زمین برداره
یاعلی مدد
پنجشنبه 31 فروردین 1391 11:44 ب.ظ
یابن الزهرا
با قطعه ای ز چادر خاکی مادرت
بالای خیمه گاهه تو پرچم گذاشته اند
وقت ظهور تو چه شرمنده میشوند
انانکه در دعای فرج کم گذاشته اند....
اللهم عجل لولیک الفرج
بازم مثله همیشه عالی و بینظیر
متشکرم که دعوتم کردید
پنجشنبه 31 فروردین 1391 06:44 ب.ظ
سلام

بسیار مفید بود

خداقوت
پنجشنبه 31 فروردین 1391 06:01 ب.ظ
سلام مثل همیشه مطلب کاملا ناب ومفید انتخاب کردی دستت دردنکنه
پنجشنبه 31 فروردین 1391 03:03 ب.ظ
امیر جان !
این یک دعوت کاملا رسمی اما صمیمی است !
ازت دعوت می کنم تو نظرسسنجی جدید وبلاگم شرکت کنی ، خیلی دوست دارم بدونم با توجه به روحیه ات کدوم جواب رو انتخاب میکنی ...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : امیرمعز
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وبلاگ چیست؟جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دعای عظم البلا